Razpis za vaditelje na poletnih športnih taborih 2024

NOVICA 23.04.2024

Obveščamo Vas, da je odprt razpis za opravljanje dela vaditelja na poletnih športnih taborih, ki jih organizira Športna zveza Velenje.

Športna zveza Velenje v mesecu juliju in avgustu ponovno organizira poletne športne tabore Zmaga Kuštrina za otroke od 6. do 12. leta starosti.

Tudi letošnje leto bodo športni tabori izpeljani v sodelovanju Športne zveze Velenje z Rdečo dvorano ŠRZ in lokalnimi športnimi klubi ter društvi, seveda pa za zabaven in predvsem varen potek športnega tabora potrebujemo večje število vaditeljev, ki imajo radi delo z otroci in šport.

Športni tabori bodo organizirani v štirih terminih in sicer:
1.7.2024 - 5.7.2024
8.7.2024 - 12.7.2024
19.8.2024 - 23.8.2024
26.8.2024 - 30.8.2024

Program poteka v omenjenih terminih od ponedeljka do petka med 8.00 in 16.00 uro in vključuje različne športne aktivnosti ter kosilo.

Tudi letošnje leto vabimo v ekipo športnih vaditeljev vse, ki obožujejo delo z otroci, imajo radi šport, so samoiniciativni, odgovorni ter zanesljivi.

Če ste se v zgornjem opisu prepoznali, potem vabljeni k prijavi za delo, da skupaj mladim športnim navdušencem pripravimo nepozaben teden poln športa in zabave.

Prijava: POVEZAVA

Rok za prijavo je: 13.5.2024