Otroci uživali v Gozni šoli Mozirje

NOVICA 01.07.2024

Že prvi teden najdaljših šolskih počitnic v letu, so se pričele športne aktivnosti za otroke v sodelovanju z Medobčinska zveza prijateljev mladine Velenje. V gozdni šoli v Lokah pri Mozirju je zaživel petdnevni športni tabor v izvedbi športnega društva Team.

Športni tabor je namenjen otrokom iz socialno šibkejših družin, vkljulčeni pa so tudi otroci iz rejniških družin. Tabor je za udeležence povsem brezplačen, za kar z donacijo vsako leto poskrbi Rotary Klub Velenje. Letos so sredstva za izvedbo tabora prispevali tudi v fundaciji Radia 1, zahvaljujemo pa se tudi gostiteljem, Forest Camping Mozirje in Športni uniji Slovenije.

V športnem taboru je bilo vključenih 19 otrok. Pester program tu in tam je zmoti dež, a jih to ni preveč motilo.
Otroci so uživali in v duhu športa ter zabave preživeli čudovite dni v naravi

Zahvaljujemo se vsem, ki so omogočili brezskrbne počitnice otrok.