Vabljeni na poletno šolo karateja

NOVICA 15.07.2024

Konec poletja, natančneje od ponedeljka, 26. 8. 2024 do petka, 30. 8. 2024 bo vseh pet dni od 16.00-19.00 v Velenju potekala poletna šola karateja.

Namenjena je otrokom od 7. leta dalje in mladostnikom, tako izkušenim karateistom, kot začetnikom in nečlanom.
Spoznali bodo samoobrambo, kate, borbe, tai chi, miselne igre in igre brez meja. Poletna šola je vedno poučna ter hkrati zabavna in igriva.

Pomembna je za tekmovalce, ki v septembru pričnejo z novo tekmovalno sezono.

Vabljeni k prijavi, ki jo najdete v QR kodi. Za več informacij so na voljo na velenjekk@gmail.com.

Vir: Karate klub Velenje

Foto: Karate klub Velenje