Tadej Enci se odpravlja na svetovno prvenstvo gluhih

NOVICA 17.07.2024

Od 18. do 23. julija 2024 se bodo v Tajpeju (Tajvan) na petem svetovnem prvenstvu gluhih v atletiki pomerili najboljši gluhi atleti s celega sveta. Slovenijo bosta zastopala Iris Breganski in Tadej Enci

Tadej Enci (Član Atletskega kluba Velenje) se je mednarodni javnosti prvič predstavil leta 2015 na EP na Poljskem, ko je prišel do bronaste medalje v teku na 400 metrov. Na lanskoletnem evropskem prvenstvu se je spet izkazal: tretje mesto je pritekel tako na 400 metrov kot na 400 metrov z ovirami. Na prvenstvo se je tokrat pripravljal na Cipru, Medulinu in Makarski. Vadi pod vodstvom trenerja Gregorja Doberška. „Zaupam v sebe in izkušnje,“ je jasen Enci v pogovoru za SpletnaTV.

Srečno!

Vir: zsis.si