Na evropskem rokometnem prvenstvu do 18 let tudi tri ose

NOVICA 06.08.2024

Jutri, 7. avgusta, se v Podgorici začenja rokometno evropsko prvenstvo do 18 let. Slovenske barve bodo zastopali tudi trije rokometaši Gorenja Velenja.

Barve slovenske reprezentance bodo branili tudi trije člani črnorumene družine! Luka Sandič, Žan Pajk in Vanja Dragič bodo vsi zastopali Slovenijo na omenjenem turnirju in tukaj naj omenimo, da bosta Luka in Žan v prihajajoči sezoni tudi del članske ekipe državnih prvakov!

Slovenijo za začetek turnirja jutri ob 12:00 čaka tekma z Grčijo . V nadaljevanju skupinskega dela pa še tekmi s Srbijo v četrtek in po dnevu premora, v soboto, še tekma s Hrvaško.

Srečno!

Vir: RK Gorenje Velenje