Olimpijske sanje in olimpijsko vzdušje se nadaljuje!

NOVICA 06.08.2024

Olimpijske igre v Parizu so v polnem teku. Članica Atletskega kluba Velenje, Anita Horvat, je s svojim nastopom v teku na 800 m že zaključila. Prav tako sta z nastopi zaključila velenjčanka Ana Gros, ki je kot kapetanka ženske rokometne reprezentance popeljala ekipo na krstni nastop Slovenije na olimpijskih igrah v rokometu in Dejan Vinčić, ki je z odbojkarsko reprezentanco prav tako prvič stopil na olimpijski parket. Vsem iskreno čestitam!

Z nastopi pa danes pričenja članica Šaleškega alpinističnega odseka Velenje, Janja Garnbret, za katero bomo v nadaljevanju tedna močno stiskali pesti. Z Janjo je v Pariz odpotoval tudi selektor slovenske reprezentance v športnem plezanju, Velenjčan Gorazd Hren

Nastope Janje in ostalih slovenskih športnikov bomo od četrtka, 8.8.2024 do sobote 10.8.2024 med 9.00 in 21.00 uro spremljali na velikem zaslonu v OLIMPIJSKI NAVIJAŠKI TOČKI na Visti pri TIC-u.
Poleg predvajanja v živo pa smo v sodelovanju z Olimpijskim komitejem Slovenije - ZŠZ in lokalnimi športnimi klubi ter društvi pripravili pestro dogajanje v času:
Četrtek, 8.8.2024
Petek, 9.8.2024
Sobota, 10.8.2024

IMAMO TO! NAVIJAMO SKUPAJ!