Tudi mladinci Rudarja odprli novo sezono z remijem

NOVICA 13.08.2024

V ponedeljek, 12. avgusta 2024 so prvo tekmo v letošnji sezoni 1. SML odigrali mladinci Rudarja, ki so v Velenju gostili Kalcer Radomlje.

V zelo zanimivi in napeti tekmi sta se nasprotnika razšla z neodločenim rezultatom in sicer 2:2. Za 1:0 je zadel 15-letni Florijan Mežnar, prednost pa je v 29. minuti povišal Tarik Abbas (2:0).

Rudar je tekmo začel v postavi Camloh, Plazl, Svitlica, Abbas, Mladenović, Ibrahimović, Stegu, Husejnović, Zorko Kotnik, Mijošek, Mežnar,v drugem polčasu so vstopili Pek, Skornšek, Štitić in Topole.

V 2. krogu se bodo Velenjčani v nedeljo, 18. avgusta, v Ljubljani pomerili z Ilirijo.