Štiri mlade osice na rokometnem kampu RZS

NOVICA 16.08.2024

V Izoli je v zadnjih dneh potekal rokometni kamp pod okriljem Rokometne zveze Slovenije, katerega so se udeležili najbolj obetavni rokometaši rojeni v letih 2010 in 2011.

Med 60 najbolj obetavnimi rokometaši so bili povabljene tudi velenjske osice, in sicer Domen Pungartnik, Benjamin Ajšić, Arjen Azemović in Taj Rebec!

Vsi v klubu si seveda želijo in upajo, da boso to nekoč nosilci igre članske ekipe RK Gorenje Velenje kot seveda tudi vseh reprezentanc!

Čestitke osicam!

Vir: RK Gorenje Velenje