Knapi proti nogometašem Brinja ostali praznih rok

NOVICA 26.08.2024

Na tekmi 3. kroga 2. slovenske nogometne lige so nogometaši Rudarja morali premoč priznati ekipi Brinje - Grosuplje (2:0).

BRINJE GROSUPLJE – RUDAR VELENJE 2:0 (0:0)
Strelca: 1:0 Jašaragić (60.), 2:0 J. Kovač (63.).
Brinje: Trobec, Kene, Jašaragić, Puconja (od 54. Tomšič), N. Zrnec (od 71. Plavec Marković), J. Kovač (od 79. Zajc), K. Kovač, Matko, Trdin, Pušnik, Marinić.
Rudar: Šugić, Dajčman (od 67. Grdić), Medič Slaček, Kozina, Sitar, Satchwell (od 57. Knežević), Matjašič, Djermanović (od 57. Džumhur), Vošnjak (od 67. Mihalj), Irmančnik, Kantužer (od 29. Džumhur).

LESTVICA 2. SNL

Prvo zmago bodo varovanci Simona Sešlarja znova lovili to soboto, 31. avgusta, ko bodo gostovali pri ljubljanskem Slovanu.

Vir: NK Rudar in NZS

Foto: NK Rudar