Bodi del nove rokometne pravljice tudi ti!

NOVICA 29.08.2024

Dragi navijači in ljubitelji rokometa!

Nova sezona je pred vrati, in z njo prihajajo novi izzivi, zmage in nepozabni trenutki na parketu. Rokometni klub Gorenje Velenje vas vabi, da postanete del črno-rumene družine in si zagotovite sezonsko vstopnico za sezono 2024/2025!
Zakaj izbrati sezonsko vstopnico?
Ker nas čakajo novi nepozabni rokometni spektakli!

1. Sezonska vstopnica vam prinaša ogled najmanj 17 vrhunskih rokometnih tekem, vključno z napetimi dvoboji v domačem državnem prvenstvu, pokalu Slovenije in prestižni Ligi Evropa!
14 domačih tekem v Državnem prvenstvu: Podpri ekipo, kI se bojuje za obrambo naslova prvakov!
3 domače tekme v Ligi Evropa: Doživi tekme proti najboljšim ekipam, kot so GOG Gudme (Danska), Ademar Leon (Španija) / Braga (Portugalska) in švicarski predstavnik Zurich / Kriens.

2. Ekskluzivno nagradno žrebanje za vse imetnike sezonskih vstopnic!
Vsi imetniki sezonskih vstopnic se avtomatično vključite v nagradno žrebanje za:
- 2 vstopnici za smučarski skakalni spektakel v Planici.
- Podpisan dres RK Gorenje Velenje.
- Paket vstopnic za Ligo Evropa.
- Majica z napisom "Državni prvaki".
- Hummel bon v vrednosti 20 €.
- Mali gospodinjski aparat Gorenje.

3. Nepremagljive ugodnosti in popusti!
Imetniki sezonskih vstopnic uživate v ekskluzivnih popustih in ugodnostih pri lokalnih partnerjih kluba:
- 10% popust na menjavo pnevmatik pri Živic gume.
- 30% popust na enkratni nakup v trgovini hummel.
- 10% popust na pijačo v Kavarni Hotel Paka.
- 10% popust na storitve v Rdeči dvorani in Bazenu Velenje.
- 10% popust pri nakupu klubskih izdelkov RK Gorenje Velenje.
In še mnogo drugih ekskluzivnih ugodnosti, ki bodo še dodatno popestrile vašo navijaško izkušnjo ali omogočile dodatne prihranke!

4. Cena, ki se ji ne da upreti!
Sezonska vstopnica za vse te ugodnosti in nepozabne trenutke stane samo 70 €! Ne samo, da boste prihranili, ampak boste tudi neposredno podprli svojo lokalno ekipo na poti do novih uspehov.
Pridruži se črno-rumeni družini in bodi del napete sezone!
Nakup vstopnice je enostaven: obišči spletno stran Moje karte.si, trgovino hummel, ali se oglasi pri športnih društvih Gorenje, Premogovnik Velenje ali TEŠ.

Nakup SEZONSKE VSTOPNICE: Moje karte.si
Pridruži se nam na igrišču, bodi naš 8. igralec in pomagaj nam ustvarjati zgodbo novega šampionskega naslova. Tvoj glas, tvoja energija in tvoja podpora so tisto, kar nas žene naprej. Skupaj smo močnejši!

Vir: RK Gorenje Velenje

Foto: RK Gorenje Velenje