Jaka De Costa osvojil 2. mesto na judo pokalu v Oplotnici

NOVICA 17.09.2024

V soboto 14.9.2024 je v športni dvorani Milenij v Oplotnici potekal judo pokal Oplotnica.

Tekmovanje je bilo namenjeno starostnim skupinam U10, U12 in U14, kjer so mladi športniki izkazali svojo borbenost in spretnosti. Na tatamiju se je pomerilo kar 173 tekmovalcev iz 35 različnih klubov, ki so prišli iz petih držav, kar je dogodku pridalo tudi mednarodni pridih.

Judo klub Velenje je na tem pomembnem turnirju zastopal De Costa Jaka, ki je nastopil v najvišji težnostni kategoriji +66 kg. V močni konkurenci se je odlično izkazal in osvojil drugo mesto, kar je velik uspeh tako za njega osebno kot za klub.

Tekmovalcu čestitamo za uspešen začetek nove sezone.

Vir: Judo klub Velenje

Foto: Judo klub Velenje