Jaka De Costa nepremagljiv na turnirju Prlekija Open SLO 2024

NOVICA 23.09.2024

V soboto 21.9.2024 je v Ljutomeru potekal uradni Judo turnir Prlekija open SLO 2024. Nastopilo je 152 tekmovalcev iz 28 klubov in 3 držav.

Judo klub Velenje je odlično zastopal aktualni državni prvak v kategoriji -66 kg Jaka De Costa v starostni skupini U14. Tokraj je, kot že pred enim tednom, nastopil v najvišji težnostni kategoriji +66 kg. Suvereno je v 4-ih borbah premagal vse svoje nasprotnike, tudi tekmovalca iz JK Apolon Hoče, od katerega je po točkah izgubil pred tednom v Oplotnici. Jaka ostaja vodilni v skupnem seštevku za skupni pokal U14.

V Judo klubu Velenje nadaljujejo s trdim delom in v svoje vrste vabijo nove judoiste in bodoče zmagovalce.

Čestitke!

Vir: Judo klub Velenje