Veterani in veteranke SD Mrož državni prvaki

NOVICA 24.09.2024

V nedeljo 22.9.2024 so na Državnem prvenstvu v Ljubljani veterani in veteranke uspešno zastopali Strelsko društvo Mrož Velenje, saj je moška in ženska ekipa dobila naslov državnih prvakov!

Žensko ekipo so sestavljale veteranke Anica Vedenik, ki je tudi posamezno postala državna prvakinja, Marija Sušec, ki je zasedla 2. mesto in Mira Tepej 7. mesto.

Moško ekipo so sestavljali Jurij Goličnik, ki je tudi posamezno postal državni prvak, Štefan Ošep 4. mesto in Tomo Sušec 17. mesto.

Čestitke za izjemne dosežke!

Vir: Strelsko društvo Mrož Velenje

Foto: Strelsko društvo Mrož Velenje Foto: Strelsko društvo Mrož Velenje