zgibanko, v kate"/>

ŠPORTNE POČITNICE ZA VSE 2012!

NOVICA 12.06.2012

Prenesite datoteko

Tudi letošnjem letu bomo organizirali Športne počitnice za vse, ki se bodo želeli med svojim prostim časom ukvarjati s športom. Tukaj si lahko pogledate zgibanko, v kateri so zbrane aktivnosti med počitnicami.
V nadajevanju pa najdete prijavnico, ki jo lahko izpolnete in pošljete na Športno zvezo Velenje, Šaleško cesto 3, 3320 Velenje. Aktivnosti so takšne kot v prejšnjih letih, datumi počitniških programov pa so zapisani tudi na prijavnici. Podpisano prijavnico lahko pošljete na e-mail sportnazveza.velenje@gmail.com ali na faks 03/897-54-11. Vljudno vabljeni!
Prijavnico si lahko natisnete TUKAJ!

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!