Člani Karate kluba Velenje odlični na 21. balkanskem prvenstvu

NOVICA 30.11.2021

Na tatamije so prvi dan stopili trije člani Karate kluba Velenje in Karate zveze Slovenije ter v močni konkurenci prikazali svoje nastope.Pia Cesar je v kategoriji kata U21 dosegla 5. mesto.V močni konkurenci sta nastopila še Isak Pašić v kategoriji kumite kadeti -57 kg in Hana Zager v kategoriji kata kadetinje.

Drugi dan je na tatami stopil borec Nik Borovnik in v kategoriji kumite kadeti -70 kg dosegel preboj skozi prvi in drugi krog, v tretjem pa je ob izenačenem izidu zmaga bila na nasprotnikovi strani.

Kot zadnja sta tretji dan, med štirimi člani Karate kluba Velenje za Karate zvezo Slovenije skupaj z ekipo v kumite teamu kadetov, nastopila še Nik Borovnik in Isak Pašić. Osvojili so skupno 5. mesto.

Čestitke Pia, Hana, Isak in Nik ter celotna Karate zveza Slovenije.

Vir: Karate klub Velenje

Foto: Karate klub Velenje

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!