NA SPOMLADANSKEM KROSU VEČ KOT 690 OTROK

NOVICA 06.04.2022

V torek, 5. 4. 2022 se je na Mestnem stadionu Velenje odvijal spomladanski kros. Gre za eno najbolj množičnih šolskih športnih tekmovanj v Velenju in bližnji okolici.

Medobčinskega prvenstva osnovnih šol v krosu za učence in učenke od prvega do devetega razreda se je udeležilo več kot 690 otrok, ki so stadion napolnili z odlično energijo. Za dobro atmosfero, pa so poskrbeli navijači ter starši, ki so se zbrali v lepem številu na tribunah.

Rezultate krosa si lahko ogledate na POVEZAVI.

Vsem tekmovalkam in tekmovalcem čestitamo!

Foto: Športna zveza Velenje Foto: Športna zveza Velenje Foto: Športna zveza Velenje Foto: Športna zveza Velenje

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!