Pregled novic

JUDO - MEDNARODNI POKAL LENDAVE

NOVICE 14.02.2017
V soboto, 11.2.2017, je bil že 42 mednarodni pokal Lendave, na katerem so nastopili mladinci in mlajši kadeti U16 iz osmih držav. V zelo dobri in številčni konkurenci se je pomerilo tudi pet velenjskih judoistov v starostni kategoriji mlajših kadetov.
Preberi več...

DESKANJE - BRON ZA ŽIGO OZEBKA NA OFEM V TURČIJI

Na Olimpijskem festivalu evropske mladine je Žiga Ozebek, član Kluba deskanja na snegu Deska Velenje, na paralelnem veleslalomu osvojil odlično 3. mesto.

ADIJO ŠOLA, ŽIVJO ŠPORT - IZKORISTI ČAS ZA NASLEDNJE AKTIVNOSTI

Zimske počitnice so pred vrati in vabimo vas, da se nam pridružite na naših počitniških programih

SMUČARSKI SKOKI - DRŽAVNO PRVENSTVO ZA CICIBANE IN CICIBANKE DO 9 LET

NOVICE 13.02.2017
V Mislinji je 12. 2. 2017 potekalo državno prvenstvo za cicibane in cicibanke do 9 let, kjer so se najmlajši velenjski skakalci odlično odrezali.

BRIDGE - ZAČELA SE JE BRIDGE LIGA

Igralci moštva Šaleškega bridge kluba so uspešno začeli nastop v slovenski bridge ligi, ki jo organizira tekmovalna komisija Bridge zveze Slovenije. Po dveh igralnih dneh oziroma 4 odigranih krogih ligaškega prvenstva moštvo Šaleškega bridge kluba 1 kot t

ALPSKO SMUČANJE - ANJA DREV 4. V NEMČIJI

Nemški Garmisch-Partenkirchen je gostil tri tekme evropskega pokala za gluhe in naglušne smučarje, kjer je na veleslalomu Anja Drev zasedla 4. mesto.

SMUČARSKI SKOKI - JERNEJA BRECL NA EYOFU V TURČIJI

Včeraj, 12.2.2017, se je z otvoritvijo pričel evropski olimpijski festival mladine v turškem Erzurumu, kjer bomo pesti držali tudi za našo Jernejo Brecl.

NORDIJSKA KOMBINACIJA - JELENKO DO SVOJIH DRUGIH TOČK

Na prvi tekmi svetovnega pokala v nordijski kombinaciji v japonskem Sapporu je Marjan Jelenko drugič letos osvojil točke svetovnega pokala.

DESKANJE - GLORIA KOTNIK, ROK MARGUČ, TIM MASTNAK IN JURE HAFNER V PYEONGCHANGU

Deskarji in deskarke paralelnih disciplin so nastopili na predolimpijski generalki v južnokorejskem Pyeongchangu. Lov za točke svetovnega pokala v paralelnem veleslalomu je potekal v bližnjem Bokwangu, naše barve pa je branila četverica Rok Marguč, Tim Ma