Pregled novic

OSE SLAVILE NA ZADNJI DOMAČI TEKMI LETA 2023

NOVICE 10.12.2023
Rokometaši Gorenja Velenja so na zadnji domači tekmi v tem koledarskem letu gostili ekipo RD LL Grosist Slovan. Kljub razburljivi končnici, so velenjske ose zabeležile novo zmago v državnem prvenstvu.
Preberi več...

REZULTATI MEDOBČINSKEGA TEKMOVANJA V ODBOJKI ZA STAREJŠE DEČKE

NOVICE 08.12.2023
V četrtek, 7.12.2023 je v telovadnici osnovne šole KDK Šoštanj potekalo medobčinsko tekmovanje v odbojki za starejše dečke.

REZULTATI MEDOBČINSKEGA TEKMOVANJA V ODBOJKI ZA STAREJŠE DEKLICE

NOVICE 07.12.2023
V sredo, 6. 12. 2023 je v telovadnici OŠ KDK Šoštanj potekalo medobčinsko tekmovanje v odbojki za starejše deklice.

RAZPIS ZA "ŠPORTNIKA LETA 2023"

Objavljamo razpis za Športnika leta 2023

VELENJČANI MED NAJBOLJŠIH 16 EKIP LIGE EVROPA

NOVICE 06.12.2023
Polne tribune Rdeče dvorane so pričarale vzdušje pravega evropskega spektakla. Kljub slabšem prvem polčasu so Velenjčani na krilih razpoloženih navijačev iztržili točko.

MLADI TIGRI USPEŠNI NA KARATE TURNIRJU V TRBOVLJAH

NOVICE 04.12.2023
V soboto, 2. 12. 2023 je potekal mednarodni turnir 51. Trbovlje OPEN. Udeležil se ga je tudi Karate klub Tiger Velenje.

KARATEISTI IZ VELENJA USPEŠNO ZAKLJUČUJEJO SEZONO 2023

V soboto, 2.12.2023 so se velenjski karateisti iz Karate kluba Seki udeležili mednarodnega turnirja 51. INTERNATIONAL KARATE TOURNAMENT »TRBOVLJE OPEN 2023«

NAJMLAJŠI JUDOISTI USPEŠNI NA MINI NOVOLETNEM TURNIRJU V CELJU.

V nedeljo so se najmlajši tekmovalci Judo kluba Velenje udeležili tekmovanja Mini novoletnega turnirja v Celju. Mladi borci so prikazali dobre borbe, odlične spretnosti na poligonu in dosegli odlične rezultate.

VELENJČANI PRED EVROPSKIM PREIZKUSOM LETA

Velenjske ose bodo zadnjo tekmo skupinskega dela Lige Evropa odigrale v domači dvorani pred domačimi navijači. Na tekmi, ki bo odločala o napredovanju v glavni del tekmovanja, bo to zagotovo pomemben dejavnik.

NOVI DVE TOČKI V LIGI NLB LEPA POPOTNICA ZA EVROPSKI OBRAČUN

NOVICE 03.12.2023
Rokometaši Gorenja Velenja so se pred pomembnim evropskim preizkusom odpravili na gostovanje v Škofjo Loko. Kljub manjšemu padcu koncentracije v začetku drugega polčasa, so gostje na koncu tekme suvereno slavili z rezultatom 33:24.