VELIKO FINALNIH NASTOPOV ZA VELENJSKE PLAVALCE V KRANJU

V soboto (18. 11. 2023) je v pokritem olimpijskem bazenu v Kranju potekal močan mednarodni miting Špelin in Vesnin memorial.
Preberi več...

VELENJČANI NADIGRALI GOSTE IZ NOVEGA MESTA

NOVICE 18.11.2023
Velenjčani so na zadnji domači tekmi v mesecu novembru prikazali izjemno igro in po šestdesetih minutah nadigrali tekmece iz Novega Mesta ter slavili z rezultatom 31:20.

REZULTATI FINALA PODROČNEGA TEKMOVANJA V ROKOMETU ZA DIJAKE

NOVICE 16.11.2023
V četrtek, 16. 11. 2023 je v Rdeči dvorani Velenje potekalo področno tekmovanje v rokometu za dijake.

TUDI V NOVI SEZONI MLADI PLAVALCI PO 1. TROBOJU V VELIKEM VODSTVU

V sredo, 15. 11. 2023, se je v pokritem bazenu Pristan v Mariboru odvijalo 1. kolo troboja, ki poteka med plavalnim klubom Branik iz Maribora, plavalnim klubom Fužinar iz Raven na Koroškem in velenjskim plavalnim klubom.

IZZIVI IN PRILOŽNOSTI ŠPORTA ZA VSE V LOKALNI SKUPNOSTI

Letošnji Kongres športa za vse nagovarja izzive in priložnosti v lokalnih skupnostih, zato bodo v soboto, 18. novembra 2023, po regijah predstavljeni primeri dobre prakse - organizirane vodene vadbe, ki se izvajajo v lokalnem okolju.

OSE Z IZJEMNIM DRUGIM POLČASOM DO NOVE ZMAGE V LIGI EVROPA

NOVICE 15.11.2023
Velenjske ose so po izjemnem drugem polčasu z rezultatom 28:20 slavile proti gostom iz Španije in zabeležile novo zmago v Ligi Evropa.

REZULTATI PODROČNEGA TEKMOVANJA V MALEM NOGOMETU ZA STAREJŠE DEKLICE

NOVICE 13.11.2023
V četrtek, 9. 11. 2023 s pričetkom ob 12.30 uri je v športni dvorani OŠ Nazarje potekalo področno tekmovanje v malem nogometu za starejše deklice.

KOROŠKO-ŠALEŠKI DERBI BREZ ZMAGOVALCA

Velenjski rokometaši so v 9. krogu Lige NLB gostovali pri ekipi Rokometnega kluba Slovenj Gradec. Izjemno napeta in borbena tekma se je končala z rezultatom 25:25 in delitvijo točk.

BRAT IN SESTRA KADETSKA DRŽAVNA PRVAKA V KARATEJU

Ta vikend je v Slovenskih Konjicah potekalo MLADINSKO DRŽVNO PRVENSTVO V KARATEJU (do 21 let). V Športni Dvorani v Slovenskih Konjicah je gostovalo 51 slovenskih klubov, ter opravljenih 411 nastopov.

VELENJSKI TIGRI BLESTELI NA MEDNARODNEM KARATE TURNIRJU V BOSNI IN HERCEGOVINI

V vikendu, med 11. in 12. novembrom 2023 so velenjski tigri blesteli na mednarodnem karate turnirju v Bosni in Hercegovini - 6. Mostar OPEN 2023.