Področno tekmovanje v malem nogometu za starejše deklice

(29.11.2017)

Prenesite priponko

Včeraj, 28.11.2017, je na OŠ Mozirje potekalo področno tekmovanje v malem nogometu za starejše deklice. Na tekmovanju so se pomerile ekipe OŠ Gorica, OŠ Livada, OŠ Mozirje in OŠ Luče.

Na prvih dveh tekmah sta več znanja pokazali ekipi iz Zgornje Savinjske doline, ki sta se pomerili za prvo mesto. Osnovnošolke iz OŠ Mozirje so premagale osnovnošolke OŠ Blaža Arniča Luče z rezultatom 1 : 0.

Za tretje mesto so se pomerile osnovnošolke OŠ Gorica in OŠ Livada. Z rezultatom 1 : 0 so zmagale osnovnošolke OŠ Livada.

Na polfinalno tekmovanje so se uvrstile osnovnošolke OŠ Mozirje.

Čestitamo!