Razpored medobčinskega tekmovanja v odbojki za starejše dečke in deklice

(25.01.2022)

Objavljamo razpored medobčinskih tekmovanj za straješe dečke in deklice v odbojki, ki bosta potekala v prihodnjem tednu.

Medobčinsko tekmovanje v odbojki za starejše deklice bo potekalo v torek, 25.1.2022 v telovadnici OŠ KDK Šoštanj. Podrobnejši razpored tekmovanja si lahko ogledate na POVEZAVI.

Medobčinsko tekmovanje v odbojki za starejše dečke bo potekalo v sredo, 26.1.2022 v telovadnici OŠ KDK Šoštanj. Podrobnejši razpored tekmovanja si lahko ogledate na POVEZAVI.

Na področno tekmovanje se uvrstijo prvi dve uvrščeni ekipi iz posameznega tekmovanja.

Vsem učenkam in učencem želimo veliko športne sreče!