Rzultati področnega finalnega tekmovanja v rokometu za starejše dečke

(09.03.2022)

V torek, 8. 3. 2022 je v Rdeči dvorani Velenje potekalo področno finalno tekmovanje v rokometu za starejše dečke.

V finale so se po predtekmovanju uvrstile štiri ekipe, ki so med seboj odigrale po križnem sistemu.

Najbolje so se odrezali učenci OŠ Mihe Pintarja Toleda, ki so osvojili prvo mesto pred drugo uvrščeno ekipo OŠ Gorica.

Tretje mesto so osvojili učenci OŠ KDK Šoštanj, četrto pa učenci OŠ Antona Aškerca.

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na POVEZAVI.

V četrtfinale državnega tekmovanja so se uvrstili ekipi OŠ Mihe Pintarja Toleda in OŠ Gorica.

Vsem učencem čestitamo!