Finale ekipnega prvenstva Slovenije v atletiki za osnovne šole

(12.10.2023)

V sredo, 11. 10. 2023 je v Mariboru potekalo Finale ekipnega prvenstva Slovenije v atletiki za osnovne šole. Nastopili so učenci in učenke, ki so se najbolje odrezali na področnih tekmovanjih in se tako uvrstili v finale. Športniki in športnice so uživali v čudovitem vremenu in se trudili, da so svoje šole zastopali čim bolje.

OŠ Livada je med starejšimi učenkami zasedla končno 10. mesto. OŠ KDK Šoštanj pa je med starejšimi dečki zasedla končno 9. mesto.

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate TUKAJ.

Vsem tekmovalcem in tekmovalkam čestitamo!