Področno tekmovanje v alpskem smučanju in deskanju

(02.02.2017)

Prenesite priponko

Na smučišču Poseka, na Ravnah na Koroškem, se je dne 26.1.2017 odvijalo področno tekmovanje v alpskem smučanju in deskanju za osnovne šole.

Rezultate najdete v priponki pod fotografijami.

Nastopilo je 151 tekmovalk in tekmovalcev iz 21 osnovnih šol.

Zmagovalci v posameznih kategorijah v alpskem smučanju so postali:
- Lesjak Johana, OŠ Črna na Koroškem (nek. ml. deklice);
- Klemenšek Blaž, OŠ Blaža Arniča Luče (nek. ml. dečki);
- Srebre Sara, OŠ Črna na Koroškem (nek. st. deklice);
- Dogaris Jan, OŠ Blaža Arniča Luče (nek. st. dečki);
- Ozimič Nika, OŠ Črna na Koroškem (kat. ml deklice);
- Helbl Matic, OŠ Vuzenica (kat. ml. dečkov);
- Kompan Jera, OŠ Črna na Koroškem (kat. st. deklice);
- Ažnoh Rok, OŠ Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem (kat. st. dečki).

Med nekategoriziranimi mlajšimi deklicami so se odlično odrezali Koper Mia iz OŠ Mihe Pinterja Toleda, Napotnik Karin iz OŠ KDK Šoštanj, Miklavžin Tinkara iz OŠ Šalek, Koželjnik Sara iz OŠ KDK Šoštanj, Toplak Kaja iz OŠ Livada, Šulek Maria iz OŠ Livada, Nahtigal Nina iz OŠ KDK Šoštanj in Javornik Eva iz OŠ KDK Šoštanj, ki so se zvrstili od 3. do 10. mesta.

Med nekategoriziranimi mlajšimi dečki je Hudournik Rok iz OŠ Šalek osvojil 3. mesto, Majhen Anže iz KDK Šoštanj 4., Pusovnik Blaž KDK Šoštanj 6., Hladin Patrik iz OŠ Gustava Šiliha 8., Pečnik Jaka iz OŠ KDK Šoštanj 9. in Skornšek Luka in KDK Šoštanj 10.

Med nekategoriziranimi starejšimi deklicami je bila Šmerc Sandra iz OŠ Gustava Šiliha 9.

Med nekategoriziranimi strejšimi dečki je bil Flis Aljaž iz OŠ KDK Šoštanj odličen 2., Emeršič Juš iz OŠ Gustava Šiliha 7. in Stropnik Matija iz OŠ KDK Šoštanj 10.

Med kategoriziranimi mlajšimi dečki je Koželjnik Lan iz OŠ KDK Šoštanj zasedel 8.mesto.

Med kategoriziranimi starejšimi deklicami je Apšner Neža iz OŠ Mihe Pinterja Toleda zasedla odlično 3. mesto.

V deskanju na snegu je zmago slavil Kos Žiga pred Kos Patrikom in Aristovnik Aljažem, vsi iz OŠ Livada.

Ekipno so se tako v kategoriji mlajših, kot tudi v kategoriji starejših deklic in dečkov zmagali učenci in učenke OŠ Blaža Arniča Luče. Poleg njih so bili pri starejši kategoriji uspešni učenci in učenke OŠ Ljubno, ki so osvojili 3. mesto. Pri mlajši kategoriji pa so bili ekipno drugi učenci in učenke OŠ KDK Šoštanj, tretji pa učenci in učenke OŠ Livada.

Čestitamo!