(09.04.2026)
V četrtek, 23.4.2026 s pričetkom ob 12.30 uri se bo na OŠ KDK ŠOŠTANJ odvijalo medobčinsko tekmovanje v odbojki za mlajše učence.
Sodelovalo bo 6 ekip, ki so razdeljene v dve skupini.
Podrobenjši razpored tekmovanja si lahko ogledate TUKAJ.
Vabljeni k ogledu!