Najhitrejši krog po kolesarsko sprehajalni poti

NOVICA 06.11.2017

V soboto 4.11. 2017 ob 9.00 uri se je začela tekaška liga Najhitrejši krog po kolesarsko sprehajalni poti Velenje.
Prijetno vreme je, kljub zgodnji uri, privabilo tekače na tekaško druženje pa tudi tekmovanje. Tekaškega dopoldneva se je udeležilo 43 tekačev, od tega polovica žensk.

Po uspešnem teku ali pohodu so se tekači poglobili v razpravo o prejšnji konec tedna odtečenem Ljubljanskem maratonu 2017 in iskanju rešitve za boljši čas naslednje leto. Prav temu je ta tekaška liga tudi namenjena.

Pohvaliti velja izboljšan najboljši ženski čas doslej.

Štart teka je po predhodnem dogovoru mogoč tudi ob 9.45.

Se vidimo vsako dopoldan do novega leta!

Foto: Stane Meža Foto: Stane Meža