Golf - na šolskih tekmovanjih uspešni mladi člani Golf kluba Velenje

NOVICA 09.01.2017

Pred novim letom smo dobili tudi rezultate tekmovanj mlajših mladincev, ki jih organizira Golf zveza Slovenije.

V okviru šolskega tekmovanja je bilo 10 tekem in sicer v: Stanežičah, Lipici, Brdu, Ptuju, Olimju, Kr. Gori, Bovcu in Trnovem.Nekatera igrišča so gostila dvakrat. Igralo se je devet lukenj, v kategorijah U10 in U12 z rdečih udarjališč. Za končno uvrstitev je štelo 6 najboljših rezultatov.

V kategoriji U12 sta igrala za GK Velenje Rok Arzenšek in Tjaš Vrtačnik ter za U10 Vrtačnik Žiga in Lah Jurij. V kategoriji U12 je Rok Arzenšek osvojil skupno 1. mesto in Tjaš Vrtačnik 12. mesto (2 odigrani tekmi) izmed 26 tekmovalcev. V U10 je Jurij Lah osvojil skupno 4. mesto in Žiga Vrtačnik 20. mesto (2 odigrani tekmi) izmed 31 tekmovalcev. V galeriji si lahko ogledate nekaj slikc naših nadebudnih mladincev.

Vir: Golf klub Velenje

Vir: Golf klub Velenje Vir: Golf klub Velenje