Deskanje - Najboljši deskarji na Rogli

NOVICA 30.01.2017

Zadnji konec tedna so se najboljši deskarji in deskarke na domači Rogli potegovali za nove točke svetovnega pokala.

Rok Marguč nadaljuje tradicijo odličnih uvrstitev na Rogli. Proti Avstrijcu Benjaminu Karlu je bil na dobri poti v četrtfinale, a se mu zaradi napake žal ni izšlo. Domačo tekmo je vseeno končal na odličnem desetem mestu in tako po ˝ničlah˝na zadnjih dveh tekmah dokazal, da je še vedno del najožje elite.

Jure Hafner je s solidnim devetnajstim mestom končno dokazal, da nanj še kako lahko računamo v nadaljevanju sezone.

Gloria Kotnik je v ženski konkurenci zasedla 30. mesto.

Trener Šušteršič z ekipo (Rok Marguč, Tim Mastnak, Jure Hafner, Iva Polanec) že v torek potuje v Bolgarijo, kjer bosta na sporedu dva paralelna veleslaloma za svetovni pokal.

Vir: www.sloski.si