Judo - Mednarodni pokal Lendave

NOVICA 14.02.2017

V soboto, 11.2.2017, je bil že 42 mednarodni pokal Lendave, na katerem so nastopili mladinci in mlajši kadeti U16 iz osmih držav. V zelo dobri in številčni konkurenci se je pomerilo tudi pet velenjskih judoistov v starostni kategoriji mlajših kadetov.

Ker se za mlajše kadete približuje njihov glavni cilj sezone, državno prvenstvo, so vsi sodelujoči preverjali kje so njihove možnosti.

Mlajši kadeti iz Judo kluba Velenje so se izkazali saj so vsi posegli po medaljah v svojih kategorijah, kar je dober obet pred državnim prvenstvom.

Rezultati, mlajši kadeti U 16
Miha Ciglar kat. do 81 kg 2. mesto
Urban Kuhar kat. do 66 kg 3. mesto
Vid Jelaš kat. do 66 kg 3. mesto