Šolski šport - regijsko tekmovanje v smučarskih skokih

NOVICA 02.03.2017

Včeraj je bilo na Rogli regijsko tekmovanje v smučarskih skokih, z alpskimi smučmi, za otroke od 1. - 4. razreda. Prijavljenih je bilo veliko otrok iz celotne regije, učenci velenjskih in šoštanjske šole so se zelo dobro odrezali.

Rezultate tekmovanja najdete na spodnjih povezavah:

REZULTATI DEČKI

REZULTATI DEKLICE

Vsi, ki so tekmovali so bili odlični in upamo, da se bodo otroci z veseljem priključili smučarsko skakalnim klubom v naši regiji, ki delajo dobro in z zanosom. Glede na število nadebudnih skakalcev danes na tekmovanju, nas ni potrebno biti strah za prihodnost smučarskih skokov v Sloveniji.

Čestitamo vsem!

Državno tekmovanje v smučarskih skokih bo prav tako na Rogli 09.03.2017.