Karate - Karateisti Karate kluba Velenje odlični na Hrvaškem

NOVICA 10.04.2017

V soboto 8.4.2017 je v Đurđevacu na Hrvaškem potekal že 8. tradicionalni mednarodni turnir Podravina – Đurđevac open 2017. Na turnirju je tekmovalo 675 tekmovalcev iz 8 držav ter 68 klubov. Karate klub Velenje je zastopalo 8 tekmovalcev, ki pa so dosegli, kljub nevšečnostim na meji, naslednje odlične rezultate:
Nik Borovnik – kate dečki 3. mesto, kumite dečki -46 kg 3. mesto;
Domen Borovnik – kate mladinci 3. mesto;
Hana Zager – kate deklice 3. mesto;
Tia Jakob Kukovič – kate mladinke 2. mesto;
Kaja Česko – kate mladinke 3. mesto;
Natalija A. Kenda – kate članice 1. mesto;
Maša Kenda – kumite kadetinje +54 kg 7. mesto.
Tekmovali so še Enej Vanovšek v kategoriji kate dečki ter Domen Borovnik kumite mladinci -76 kg, ki sta žal imela smolo z žrebom. Njuna nastopa sta bila odlična in sta korektno zastopala naš klub.
Vsem skupaj čestitamo in jim želimo še veliko odličnih rezultatov in uspehov na njihovi začrtani športni karieri, to je poti do zvezd.

Vir: Karate klub Velenje