SABLJANJE - MARK POPRASK BRONAST NA POKALU ALPE-ADRIA V AVSTRIJSKEM GRADCU

NOVICE 17.02.2020
8. in 9. februarja je v avstrijskem Gradcu potekal mednarodni Alpe-Adria-Pokal
Preberi več...

ROKOMET - NANTES PREMOČAN NASPROTNIK ZA OSE

Velenjski rokometaši so v nedeljo odigrali prvo domačo tekmo skupinskega dela Pokala EHF proti francoskim Nantesom. Kljub dobri igri v drugem polčasu, so bili Francozi premočan nasprotnik za Velenjčane, ki so tekmo na koncu izgubili s 35:28.

VELENJSKI ROKOMETAŠI IZ ORMOŽA Z VISOKO ZMAGO

NOVICE 14.02.2020
V športni dvorani Hardek v Ormožu so Velenjčani odigrali novo tekmo državnega prvenstva, in sicer je bil tokrat nasprotnik RK Jeruzalem Ormož. V gosteh so bili boljši rokometaši velenjskega Gorenja s 34:24.

REZULTATI PODROČNEGA TEKMOVANJA V SMUČANJU IN DESKANJU

NOVICE 12.02.2020
Na smučišču Golte se je včeraj, 12.2.2020 odvijalo področno tekmovanje v alpskem smučanju in deskanju za osnovne šole

KARATEISTI VELENJSKEGA KLUBA ODLIČNI NA 3. ŠOLSKI LIGI

NOVICE 11.02.2020
V nedeljo je v Podčetrtku potekala 3. šolska liga. Udeležilo se je je osem velenjskih mladih karateistov.

ROKOMET - OSE Z DOBRIMI VTISI IZ MAGDEBURGA

NOVICE 10.02.2020
Velenjski rokometaši so v nedeljo odigrali prvo tekmo skupinskega dela Pokala EHF proti nemškim Magdeburgom. Ose so prikazale lepo igro in v drugem polčasu celo povedle za zadetek. Tekmo so na koncu zanesljivo dobili domačini, končni rezultat je bil 32:26

ATLETIKA - ATLETI ZELO USPEŠNI NA DP IN ATLETSKEM MITINGU

Državno prvenstvo za mlajše mladince in mlajše mladinke v Novem mestu in atletski miting

ATLETIKA - ATLETI ZELO USPEŠNI NA DP V MNOGOBOJU U12 IN MNOGOBOJU U14

Mladi atleti so se prejšnji vikend sodelovali na DP v mnogoboju za kategorije U12 in U14