Deskanje - Deskarji nastopali v italijanskem Livignu

NOVICA 22.01.2017

Deskarke in deskarji paralelnih disciplin so pretekli konec tedna v italijanskem Livignu nastopali na tekmah evropskega pokala, in sicer na paralelnih veleslalomih.

V soboto se je v ženski konkurenci odlično odrezala Gloria Kotnik in zasedla peto mesto, s tem pa prišla do letošnjega najboljšega rezultata v temu rangu tekmovanj. V moški konkurenci je Jure Hafner zasedel 29. mesto. Zmagi sta šli v domače roke, in sicer Nadyi Ochner in Mauriziu Bormoliniju.

V nedeljo sta bila zopet na sporedu nova paralelna veleslaloma. Najboljša slovenska uvrstitev je tokrat pripadla Juretu Hafnerju, ki je zasedel 24. mesto, medtem ko je v ženski konkurenci Gloria Kotnik, danes odstopila. Do zmag sta prišla Korejec Sang-kyum Kim in Nemka Selina Joerg.

Vir: www.sloski.si

Foto: Gepa Foto: www.sloski.si