Atletika - Velenjski atleti z dobrimi nastopi zadnji konec tedna

NOVICA 23.01.2017

V soboto je bilo na Dunaju Prvenstvo Slovenije v dvorani v krožnih tekih za člane in članice ter mladince in mladinke. Velenjski atleti so se odlično odrezali.

Med mladinci je v teku na 800 m blestel Alen Subašič, ki je dosegel 3. mesto. Med mladinkami je v teku na 3000 m odlično drugo mesto zasedla Tina Česnik.

Šempeter pri Gorici pa je zadnji konec tedna gostil Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke letnik 2005 in 2004.
Izkupiček je bil odlicen. Vsi velenjski atleti so se uvrstili v finala, osvojili tri nehvalezna četrta mesta in dva naslova državnih prvakov v teku na 600 m.

Gal Golob je zmagal med pionirji letnik 2005, Sebastjan Turinek pa v kategoriji pionirjev letnik 2004. V Velenje je šlo tudi zlato v teku na 50 m z ovirami za pionirje letnik 2005. Zmagal je Natan Hrovat.

Vir: Atletski klub Velenje

Foto: AK Velenje Foto: AK Velenje Foto: AK Velenje Foto: AK Velenje