Plavanje - V Kranju najboljši Jure Frankovič

NOVICA 21.01.2017

V soboto, 21. 1. 2017, je plavalni klub Triglav iz Kranja organiziral 19. mednarodni miting ʺDr. Figʺ.

Med 530 mladimi plavalci iz 26 klubov iz Hrvaške, Italije, Srbije in Slovenije je dobro tekmovala večja skupina velenjskih mlajših dečkov in mlajših deklic ter dečkov in deklic. Najuspešnejši so bili mlajši dečki.

Jure Frankovič je na 50 m hrbtno osvojil četrto, na 50 m delfin peto, na 50 m prosto sedmo in na 50 m prsno deveto mesto. Med najboljši deset se je na 50 m prosto uvrstil še Luka Ačimović. Omeniti velja, da je Jure leto dni mlajši od najstarejših mlajših dečkov.

Iskrene čestitke.

Vir: Plvalni klub Velenje