Atletika - metalci odlični na zimskem prvenstvu Slovenije v metih

NOVICA 27.02.2017

V soboto, 25.2.207, je AK Domžale organiziral Zimsko prvenstvo Slovenije v metih za kategorijo članov in mlajših mladincev. Naši metalci so bili odlični, saj so odnesli domov kar pet odličij in izboljšali svoje osebne rekorde.

Pri članicah je v metu kopja osvojila 3. mesto Bernarda Letnar (52, 87 m), v metu diska pa Urška Lampret (34,70).

Pri mlajših mladinkah in mladincih so stali na stopničkah kar trije atleti in sicer Filip Dominkovič, ki je postal državni prvak v metu kopja (50,67), Luka Lah, ki je bil srebrn v metu diska (29,82) in Esma Pajt, ki je bila kar dvakrat bronasta in sicer v metu diska (29,80) in metu kladiva (44,88).