Smučarski skoki - Odlični nastopi mladih Velenjčanov v Zagorju

NOVICA 01.06.2017

V soboto, 27. 5., in v nedeljo, 28. 5. 2017, so se nadaljevala tekmovanja v poletni sezoni 2017. Mlajši člani SSK Velenja se so veselili tekmovanja v Kisovcu pri Zagorju, kjer so si priskakali lepe rezultate.

Na skakalnici HS28/K25 so pokazali svoje skoke dečki starostne skupine 11, 12, 14 in 15 let, ter deklice do 13 let in članice. Na nedeljskem tekmvanju za pokal občine Zagorje so na skakalnici HS12/K10 svoje dobre skoke pokazali cicibani in cicibanke.

Rezultati:

- članice: 1. mesto Jerneja Brecl
- dečki do 11 let: 3. mesto Anže Brecl, 13. mesto Nik Tovornik, 15. mesto Mark Kreže, 20. mesto Liam Magdič
- dečki do 12 let: 5. mesto Enej Faletič, 7. mesto Žiga Gajster
- dečki do 14 let: 9. mesto Gal Žilavec